Merhabalar Ben Cipsy

Başlatan Cipsy, 30 Aralık 2023, 00:34:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CipsyKonuyu Başlatan

Herkese merhaba,

Forumun ilk tanışma başlığını açmak istedim. Adım Emre, yaş olarak yolun yarısını devirdim ve üzerine de bir sene geçti. Anime ve manga ile tanışmam 2001 yılına kadar gidiyor. Adminlik serüvenime ise 2004 yılında, Animekolik adında ilk web sitemi kurarak başladım. O günden bu güne birçok projenin içinde kendime yer buldum. Anitr forumdan sonra birkaç sevdiğim arkadaşımla bir araya gelerek Manga-TR projesini hayata geçirdik. Bu süre zarfında çok güzel arkadaşlıklar kurduk ve kurmaya devam ediyorum. Unutmadan, birkaç gün önce de baba olma serüvenime başladım. :)

hamza1288

Hayatında mutluluklar dilerim, Emeği geçen herkese de teşekkür ederim, baba olma konusunda da  :o  :) kolay gelsin 

CloudT

Adam baba oluyor ya... Zaman bu kadar çabuk geçmemeli. :D

Tebrikler Emre. Uzun ömürlü ve çok güzel bir aileniz olur umarım.
もし、私の持っているものが私を意味するなら、私が持っているものを失ってしまったら、私は誰なんだろう?

almi-hande

Tüm emekleriniz için teşekkürler. Hayılı olsun, Allah bağışlasın. Saşlıkla, huzurla büyütürsünüz umarım evladınızı da. ^^

kidemo

Hoşgeldin editör bebek çabucak büyüyüp altımızda çırak olarak başla ;D

sujie

Merhaba!
 Ben sujie. 21 yaşında bir öğrenciyim. Sanırım manga-tr'nin en uzun süreli takipçilerinden biriyim (2016'dan beri). Bu sitenin benim için anlamı gerçekten çok büyük, size ve arkadaşlarınıza çok teşekkür ederim. Yaptığınız şey çok değerli. Umarım bebeğiniz sağlık ve mutlulukla büyür......<3