Son İletiler

Sasuke'ye bakınca aklıma hep kimsesiz meczup, 36'lık pedobear Kanye West'in yandan yemişi Emre Özcan dayı geliyor, o da böyle kimsesizlikten multi hesap açıp kendi kendine özürlü özürlü konuşup yazışacak raddeye gelmişti. O gün bugündür özürlülüğünü doyasıya yaşıyor. Yazık, aynı Sasuke, sadece götüne koymaya tenezzül edecek ve zihinsel engelliliğini düzeltip onu çiçek gibi yapacak bi Naruto yok. Kimse tarafından siklenmediği için yedi yirmi dört internette ona buna sataşıyor, yazık napacaksın, sakat. Bakırköy'e de gidemiyor. Kimi zaman da 55 milyonuncu hesabıyla "çoğk yalnızım, hiç arkadaşım yoğk, kimse benimle ilgienmüyüürrrr" diye elraen sunucusunda ağlayıp dırıltı falan çıkarıyor. Yazık naparsın bu da böyle bi sakat. İki gram adam yerini konulunca coşuyor, sonra ensesine şaplağı geçirip "bürrst bürst hoğaa" diyen biri olmayınca gemi azıya alıyor, mallığı daha da azıtıyor. Sonra tekrar başa sarıyor mallığı. Tam Sasuke loser'ı. Birebir. Babası vaktiyle ölmüş, sevgilisi de bu hırboyu hırbo olduğu için vaktiyle aldatmış, bu yüzden bu obsesif salak da Bakırköy'e yatmak yerine artık btün dünyaya bok kokulu varlığını dayatmaya çalışıyor, gecenin bi vakti multi hesapla avel avel kendisiyle yazışıyor falan feşmekan. O forum senin bu twitter senin yardırıyor hastalığını her yere saçmaya çabalıyor ama hep kendi götünden korktuğu için nerede muhalif varsa ona bulaştırmaya çalışıyor, yoksa muktedir birine bulaştırmaya götü asla yetmiyor.  Muktedire sataşmaya, haşa, o bok kokulu götü asla yemiyor. Çünkü nasıl sülalesinin cumbalanacağını sıfatsız lame oğlu lame olsa da gayet iyi biliyor
Başvuru ve Alım İlanları / Manga Editörü ve Çevirmeni Alı...
Son İleti Gönderen MangaGezegeni - 18 Mayıs 2024, 01:06:14
Merhabalar,

MangaGezegeni yönetimi olarak açacağımız sitemizde "Editör" ve "Çevirmen" pozisyonları için arayışımızı başlatıyoruz. Ekibimize katılacak yeni ekip arkadaşlarımızı bulmak için buradayız.

Görev Tanımı:

- Manga içeriklerinin editlenmesi/çevirilmesi
- Çeviri ve dilbilgisi hatalarının düzeltilmesi/kurallarına dikkat edilmesi
- Toplulukla etkileşim halinde kalınarak geri bildirim alınması ve değerlendirilmesi

Adayların Aranılan Nitelikleri:

Editör:

- Tercihen editörlük konusunda tecrübe sahibi olmanızı
- Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerilerinizin güçlü olmasını
- Zaman yönetimi becerisi ve sorumluluk bilincine sahip olmanızı
- İlgili iletişim kanallarını aktif kullanmanızı
- Uzun vadeli katkı sağlamayı amaçlamanızı

Çevirmen:

- Tercihen çeviri tecrübesine sahibi olmanızı
- Yazım ve dilbilgisi kurallarına hakim olmanızı
- Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerilerinizin güçlü olmasını
- Zaman yönetimi becerisi ve sorumluluk bilincine sahip olmanızı
- İlgili iletişim kanallarını aktif kullanmanızı
- Uzun vadeli katkı sağlamayı amaçlamanızı bekliyoruz.

Ekibe katılmak isteyenler bir teste tabi tutulacak ve testin sonucuna göre sizlere geri dönüş yapılacaktır.

Başvuru için:

https://forms.gle/ojgTqUTG9mYFvcGd7

Teşekkürler,

MangaGezegeni

Novel / Türkiye Novel
Son İleti Gönderen OLD_storge - 16 Mayıs 2024, 18:17:19
Türkiye'de novel yazmak için bir site var mı?

Bir süre baktım ama bulamadım . Watpadd'e bir çok novel olarak görülebilecek hafif roman var   (çoğunlukla romantizm odaklı olsa da batı fantezi dünyasında geçiyor)

Ama böyle webnovel veya scribble hub gibi bir site varmı türkiyede

Manhwa ve Manhua / Ynt: Öneri
Son İleti Gönderen ._.naber._. - 10 Mayıs 2024, 04:27:51
Return of the mount hua sect-hua dağı klanının dönüşü (Türkçesi bu mu emin değilim) güzel seridir okumadıysan
Anime Genel / Ynt: The First Slam Dunk (2022...
Son İleti Gönderen Birket - 10 Mayıs 2024, 03:05:45
Anime serisine de bir ara başlıcaz artık.
Anime Genel / The First Slam Dunk (2022)
Son İleti Gönderen Birket - 10 Mayıs 2024, 03:02:35
Slam Dunk'ın CGI ağırlıklı son anime filmi.

Evet. Bekle bekle mahvolmuştuk, fakaat ben çok beğendim. Sonunda internete düştü, muhtemelen Tükanime'ye de düşmek üzere veya düşmüştür. Aslında bana daha çok mangayı okuyan kesime hitap ediyor gibi geldi, yeni izleyen biri için karakterler daha yabancı gelecek ve belki kısacık filmde neler döndüğünü anlamaya çalışacaklardır. Fakat bizim gibi okuyucu kesim o tüm takımın uğraşa uğraşa geldiği final maçı olduğunu onun bilecektir. Ve böyle sahnelerde heyecanım doruğa çıktı. O basketler, paslar, dönüşler, batışlar, özellikle de son saniyeler...

Özlemişiz be.

Eyvallah inoue sensei.
Manga için de film için de.

(Adam da nasıl bir adamsa Vagabond gibi bir seriyi de bu yaptı ya. Bir ömre yeter de artar bile serileri.)

Alıntı yapılan: Trao - 12 Aralık 2023, 16:28:26Güzel ama ben Pain'in Tema Müziği'ni daha çok  seviyorum.

Her şakşak oğlan oratoryodan geçer. tebrik ederim.
Çevirmen Başvurusu / Çevirmenlik
Son İleti Gönderen kananeko - 27 Nisan 2024, 16:48:03
İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim, uzun zamandır da hakim olduğum bir dil. Okulla birlikte tek yürütebileceğim iş çevirmenlik ama ücretli alım yapan sublar var mı hala? Ücreti önemli değil okul harçlığımı çıkarabileceğim bir şey arıyorum, zamanım bol ve ekipmanım var. Hatta editörlük bile yapabilirim gerekirse:P
Editör Başvurusu / Ynt: Catenaccio mangası için e...
Son İleti Gönderen Shulias - 25 Nisan 2024, 21:16:44
Çevirmenlik için
M
Editör Başvurusu / Catenaccio mangası için editör...
Son İleti Gönderen MangAci2 - 23 Nisan 2024, 22:50:35
İlgilenenler mesaj yoluyla ya da ilgili manganın yorumlarındaki discord adresinden iletişime geçebilir