• MANGA ÖNERİSİ OLAN VAR MI? 5 0 5 1

MANGA ÖNERİSİ OLAN VAR MI?

Başlatan TeaPot, 06 Kasım 2023, 03:01:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TeaPotKonuyu Başlatan

Merhabalar herkese, Şahsen chill, izlerken bunlar ne kadar iyi insan diyeceğim. ne güzel hayat bak tatlı tatlı hayatlarını yaşıyorlar keşke benimde böyle hayatım olsa diyeceğim. İçinde aşırı aşk dramaları içermeyen(Aşk draması derkenki kastım şunlar. Yok ben senin arkadaşına atladım, seni değil kayınçonu seviyorum ben asalında gibi olaylar.) manga arıyorum. Şeylerde olabilir, başka dünyaya geldim şimdi sıfırdan modern insan bilgimle içlerinden geçiyorum tarzı mangalarda olabilir. Daha kendimi nasıl açıklarım bilemedim. Varsa manga öneriniz yazabilirsiniz. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler canlar. (HOKUOU KIZOKU TO MOUKINZUMA NO YUKIGUNI KARIGURASHI bunda güncelim bu tarz bir şey arıyorum aslında okumayan varsa tavsiye ederim stresli dönemlerde birebir ilaç gibi manga) ;D

CloudT

もし、私の持っているものが私を意味するなら、私が持っているものを失ってしまったら、私は誰なんだろう?

TeaPotKonuyu Başlatan

teşekkürler yotsubato'yu kesin okuyacağım gibi gözüküyor.

almi-hande


Tenyson

Chill, hayatını tatlı tatlı yaşayan ve stres  alan bir seri olarak; https://manga-tr.com/manga-yokohama-kaidashi-kikou.html öneririm.

TapatesHan

Captain Tsubasa serilerini herkese öneririm. Bu çocukların hayatı futboldur ve tatlı tatlı futbollarına odaklanırlar. Dürüst olayım, Ishizaki tatlı değildir ama çok iyi serilerdir CT serileri.

Benzer Konular (1)

Başlatan Cipsy