avatar_pbaris

SİNİR OLDUĞUM BİR MANGA ÇEVİRİSİ İÇİN ÇEVİRİ YAPMAK İSTİYORUM

Başlatan pbaris, 29 Haziran 2024, 13:00:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pbarisKonuyu Başlatan

Ya ben bu siteden My Broken Mariko okudum ve çevirinin bozukluğu olsun, dizgiler olsun beni aşşşşırı deli etti ve seriyi adamakıllı anlayamadım. Baştan çevirmek istediğim bir mangadır kendisi, 5 bölümden oluşuyor zaten çok kolay hallederim diye düşünüyorum. Herhangi bir şekilde manga çevirme deneyimim yok ama söz veriyorum güzel yapmaya çalışacam lütfeb izin verin şu manganın çevirisini yapmama :P

hemera

Merhaba, ''My Broken Mariko'' benim çeviri ve edit işine ilk başladığım zaman yaptığım mangalardan biriydi. Bu yüzden hatalar olması normal. Artık eskisi kadar zamanım olmadığı için de düzenlemesini yapamıyorum. Madem yeniden yapmak istiyorsun İstediğin gibi başlayabilirsin.

pbarisKonuyu Başlatan

İlk chapterı çevirdim de nasıl yükleyeceğime dair hiçbir fikrim yok, kime danışabilirim bu konuyu?

pbarisKonuyu Başlatan

Alıntı yapılan: hemera - 29 Haziran 2024, 15:34:23Merhaba, ''My Broken Mariko'' benim çeviri ve edit işine ilk başladığım zaman yaptığım mangalardan biriydi. Bu yüzden hatalar olması normal. Artık eskisi kadar zamanım olmadığı için de düzenlemesini yapamıyorum. Madem yeniden yapmak istiyorsun İstediğin gibi başlayabilirsin.
Bitirdim çeviriyi hala bekliyorum, MangaDex'e bile yükledim :'(

cogin

Merhabalar, https://manga-tr.com/manga-my-broken-mariko.html sayfasında bölüm gönder kısmı var, oradan resmi seçmeniz gerekiyor. Açılan sayfada formu dolduracaksınız, bölümün sayfalarını upload etmeniz gerekiyor. Video da ayrıntılı anlatılıyor. Sorununuz olursa discord geri bildirim kanalına ya da bana sorabilirsiniz. Bölüm onayı yapılınca sayfasında gözükür olacaktır.
Iyi günler.

pbarisKonuyu Başlatan

Alıntı yapılan: cogin - 30 Haziran 2024, 18:18:47Merhabalar, https://manga-tr.com/manga-my-broken-mariko.html sayfasında bölüm gönder kısmı var, oradan resmi seçmeniz gerekiyor. Açılan sayfada formu dolduracaksınız, bölümün sayfalarını upload etmeniz gerekiyor. Video da ayrıntılı anlatılıyor. Sorununuz olursa discord geri bildirim kanalına ya da bana sorabilirsiniz. Bölüm onayı yapılınca sayfasında gözükür olacaktır.
Iyi günler.
tşkler bütün bölümleri göndermiş bulunmaktayım onayı bekliyrm

cogin

Şunu da eklemek istiyorum. Sitemizde her seri profesyonel şekilde yapılan ya da deneyimli kişilerce yapılan seriler değil. Bazıları yeni başlayan kişiler tarafından sadece hobi amaçlı yapılmış seriler. Hangi seviyede olursa olsun serilerin hepsine emek harcanıyor, bu yüzden de sert eleştiriler yerine yapıcı eleştirileri tercih edelim. 😊 Site kuralları gereği isteyen herkes belli şartlar altında istediği seriye bölüm yüklemesi yapabilir. Bölümler onaylanmıştır. Keyifli günler dilerim.

pbarisKonuyu Başlatan

Alıntı yapılan: cogin - 30 Haziran 2024, 23:29:40Şunu da eklemek istiyorum. Sitemizde her seri profesyonel şekilde yapılan ya da deneyimli kişilerce yapılan seriler değil. Bazıları yeni başlayan kişiler tarafından sadece hobi amaçlı yapılmış seriler. Hangi seviyede olursa olsun serilerin hepsine emek harcanıyor, bu yüzden de sert eleştiriler yerine yapıcı eleştirileri tercih edelim. 😊 Site kuralları gereği isteyen herkes belli şartlar altında istediği seriye bölüm yüklemesi yapabilir. Bölümler onaylanmıştır. Keyifli günler dilerim.
Ya aslında evet haklısınız ama gerçekten okunmayacak düzeydeydi manga, zaten yanıt veren arkadaşı görünce bi' kötü hissettim. Amacım kırmak veya başka bir şey değildi :'(  :'(  Zaten ilk işlerinden birisiymiş o yüzden pek sıkıntı etmedim :)